Näytä valikko

Yhteystiedot:

TSAVY:n virallinen sähköpostiosoite on tamsavy@gmail.com. Sähköpostitse voit ottaa yhteyttä tuohon osoitteeseen tai suoraan yksittäiseen hallituksen jäseneen. Kiireellisissä asioissa pyydämme soittamaan tarvitsemallenne henkilölle.

 

Puheenjohtaja Jari Tähtinen tahtinen.jari@gmail.com puh. 0415144684

Varapuheenjohtaja Tero Suomalainen tsuomalainen77@gmail.com puh. 0400975496

Sihteeri Pasi Mononen pmononen11@gmail.com 0458448112

Tiedottaja Emma Vehaluoto emma.vehaluoto@hotmail.com puh. 0440402077

Taloudenhoitaja Saija Rantanen rantanen.saija@gmail.com puh. 0408393953

Tarjoiluvastaava Katja Visa katjavisa@gmail.com puh. 0451474462

Varajäseninä toimivat Sami Ylämurto ja Kari Soininen

 

Tampereen nuorten ryhmän vetäjinä toimivat Eveliina Gauffin (eveliina.gauffin@gmail.com  puh. 050 534 9832) ja Emma Vehaluoto (emma.vehaluoto@hotmail.,com  puh. 044 040 2077).

Läheisten ryhmästä vastaa Saija Rantanen (rantanen.saija@gmail.com puh. 040 839 3953.

Hämeenlinnan ryhmän vetäjänä toimii Tero Suomalainen (tsuomalainen77@gmail.com puh. 0400 975 496).

Kuntosaliryhmän yhteyshenkilönä toimii Markku Vehviläinen (mape.vehvilainen@gmail.com puh. 040-510 3891,).

Vesijuoksuryhmän yhteyshenkilönä on Saija Rantanen (rantanen.saija@gmail.com puh. 040 839 3953,).

Englannin kielen ryhmän vetäjänä toimii Austin Mulcahy, (p. 040 534 9633,  1263austin@gmail.com)